Już się zbliżył miesiąc maj...
Dodane przez WB dnia
Pierwsza w tym roku majówka przy Studzionce odbyła się zgodnie z wieloletnią tradycją i zgromadziła liczne grono parafian. To wyjątkowe miejsce w pobliskim lesie, szczególnie bliskie sercu ks. abp. Alfonsa Nossola, ponownie stało się przestrzenią wspólnej modlitwy i spotkania.
