Nabożeństwo przy Studzionce

Fotorelacja z Nabożeństwa majowego w Mosaczu.

Powitaliśmy właśnie miesiąc maj – miesiąc, który poświęcony jest czci Matki Bożej. Codziennie przez cały ten miesiąc mamy okazję uczestniczyć w Nabożeństwach Majowych. Matka Boża zaprasza każdego i każdą z Nas na to piękne Nabożeństwo.

1 maja  odbyła sie majówka w brożeckim lesie przy źródełku. Miejsce to  przyciąga co roku wiernych, którzy w wyjątkowym otoczeniu mogą uczestniczyć w nabożeństwie. Krystalicznie czysta woda źródlana, zieleń wokoło, śpiew ptaków,  to idealne miejsce do refleksji z którymi po raz kolejny podzielił się nasz abp Alfons Nossol. Nabożeństwo prowadził ksiądz proboszcz Adrian Jańczyk w którym uczestniczył również ks. proboszcz senior Henryk Wollny i ks. Gerhard Sobota.